TENZI przekazał płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni sprzętowych dla naszego Klubu Sportowego KORONA w ramach walki z koronawirusem.

W trudnym okresie pandemii, związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, ważna jest czystość sprzętów sportowych oraz bezpieczeństwo naszych Zawodników podczas treningu. Za pośrednictwem firmy TENZI trafiły do naszego Klubu Sportowego SKSG KORONA Szczecin płyny do dezynfekcji rąk oraz powierzchni sprzętowych w ramach walki z koronawirusem.

Zarząd, Trenerzy i Zawodnicy naszego Klubu Sportowego pragną serdecznie podziękować firmie TENZI za wszelką pomoc, która jest ogromnie ważna dla naszego klubu i naszych Zawodników. Jesteśmy przeogromnie wdzięczni za udzielone nam wsparcie i cieszymy się, że w dalszym ciągu będziemy mogli razem współpracować.