Tomasz – nadal aktywnym biegaczem

Tomasz Pick jest zapalonym biegaczem, bardzo chętnie biega w różnych imprezach sportowych. Miniony weekend był bardzo aktywny dla Tomasza!

W niedzielę 9 lutego 2020 roku w Koszalinie odbył się “Bieg Walentynkowy” w ramach III Etapu Jamneńskiego Touru Biegowego na dystansie 5 km w biegu. Nasz Zawodnik Tomasz Pick wystartował w tym biegu i zajął 7 miejsce wśród Mężczyzn z bardzo dobrym czasem 00:19:03.25, zaś w swojej kategorii wiekowej zajął 1 miejsce. W całej klasyfikacji generalnej Jamneńskiego Touru Biegowego nasz Zawodnik zajmuje 6 miejsce wśród Mężczyzn i również 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej. W sumie w 3 biegach pokonał łącznie 15 km w czasie: 00:57:35.

Tomek brał również udział w Śniadaniowym Biegu Morsów w Mielnie, który odbył się w dniu 8 lutego 2020 roku, gdzie na dystansie 5 km zajął 14 miejsce w OPEN w czasie: 00:21:29.

Można śledzić zmagania Tomka w internecie, zobacz: wyniki.b4sport.pl/.

Brawo Tomasz!

Skip to content