Świetne wieści z Torunia! Mamy brąz!

Nasi cztery Zawodnicy – Paweł Mazurkiewicz, Tomasz Pick, Sebastian SalwaDamian Szyszkowski brali udział w 29. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu w dniu 22 lutego 2020 roku.

Paweł w pchnięciu kulą zdobył brązowy medal w walce o Mistrzostwo Polski Weteranów z pełnosprawnymi zawodnikami w kategorii M40 z wynikiem 10.28 m, co stanowi jego rekord życiowy. Ogromne gratulacje dla Pawła!

Wyniki naszych zawodników:  Damian osiągnął rekord życiowy w biegu 400 m z wynikiem 53.33 s, Sebastian też w debiucie startował w biegu 400 m, niestety oboje byli poza konkurencją. Tomasz zajął 5. miejsce w debiutanckim biegu weteranów 1500 m w kategorii M45 z wynikiem 4:59.90 oraz brał udział w biegu 3000 m, który ukończył  z czasem 10:45.15.