Piłka nożna Mężczyzn

Kadra

Trener: Rafał Śliwka
Asystent trenera: Paweł Mazurkiewicz
Kierownik: Krzysztof Araszkiewicz
Z-ca kierownika: Łukasz Woźniak
Kapitan drużyny: Robert Sałapatek
Zawodnicy: Krzysztof Araszkiewicz
Bartosz Bołbat
Mateusz Borucki (Kadra Narodowa)
Mateusz Chrobot
Przemysław Hope
Jakub Jackiewicz – wypożyczenie z UKS WIOSŁO
Cezary Janiak
Daniel Jędzura
Mariusz Kaczmarek
Norbert Kochanowski – wypożyczenie z UKS WIOSŁO
Grzegorz Kalla
Bartosz Kielich
Piotr Lipski
Mariusz Lorenc
Paweł Mazurkiewicz
Mateusz Mientki
Mateusz Niedzwiecki
Mateusz Pająk – wypożyczenie z UKS WIOSŁO
Karol Ryngwelski (Kadra Narodowa)
Robert Sałapatek
Piotr Sudak
Jerzy Tyszko
Karol Wolański
Łukasz Woźniak

Terminy imprez piłki nożnej mężczyzn:

  1. 5. Liga Mistrzów Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn
    Alcala de Henares (Hiszpania), 29.01.-3.02.2018
  2. Eliminacje do Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn
    Wrocław, 11-13.05.2018
  3. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn
    Kraków, 18-20.05.2018
  4. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Mężczyzn do lat 22
    Racibórz, 25-27.05.2018
  5. 11. Liga Mistrzów Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn
    Mediolan (Włochy), 28.05.-2.06.2018
  6. 2. Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 21
    Sztokholm, 1-11.08.2018
  7. Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa B i C
    Rzeszów, 14-16.09.2018
  8. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa A
    Wrocław, 21-23.09.2018
  9. Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
    Gliwice, 12-14.10.2018
  10. Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów od 35 lat
    Gdańsk, 16-18.11.2018
  11. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 22
    Wejherowo, 23-25.11.2018
  12. 5. Mistrzostwa Europy Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn
    Pirkkahallo Tampere (Filandia), 4-13.12.2018