Życzenia świąteczne

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego oraz Komisji Rewizyjnej składam najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, wspaniałej atmosfery rodzinnej przy wigilijnym stole, dużo miłości, mnóstwa prezentów pod choinkę oraz szczęśliwego Nowego 2023 Roku.

Naszym Sympatykom życzę, aby w dalszym ciągu kibicowali naszą Koronę Szczecin i nadal nas wspierali we wszystkim. Staramy się w przyszłym roku dorównać w ilościach medali, pamiętając, że w tym, minionym, roku zdobyliśmy aż 86 medali, a w tym 4 zdobyte podczas XXIV Letnich Igrzysk Olimpijskich w Caxias do Sul (Brazylia).

Naszym Darczyńcom i Sponsorom również życzę sukcesów w swych działalnościach społecznych oraz miejmy nadzieję także wysokich satysfakcji ze współpracy z naszym Klubem Sportowym.

Naszym Zawodniczkom i Zawodnikom, aby w przyszłym roku mierzyli bardzo wysoko i osiągali swoje cele sportowe, a także żeby zdobywali swoje trofea. Wytrwałość i dążenie do celu to jest sposób na życie dla nas wszystkich. Trenerom, aby z pasją oddawali się znakomitym szkoleniom i osiągali również swoje sukcesy wspierając naszych Sportowców.

Na początku stycznia 2023 roku przypada 10-lecie naszego Klubu Sportowego SKSG KORONA Szczecin i mam nadzieję, że osiągniemy jeszcze wiele przez kolejne lata naszych sportowych zmagań. Ta miniona dekada bardzo dobrej działalności sprawiła, że nasze działania osiągnęły swoje cele i naprawdę mamy bardzo dobre wyniki sportowe. Dzięki każdemu z Was, za co Wam serdecznie dziękuję.

Życzę jeszcze raz Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Marek Miśków
Prezes Zarządu