Zgrupowanie w Szklarskiej Porebie

Nasi Zawodnicy Korony Szczecin: Martyna Boguszewicz, Natalia Maciejewska, Weronika Pelczar, Daniel KowalikTomasz Lewandowski przebywają na Zgrupowaniu Kadry Narodowej Niesłyszących w Lekkoatletyce Juniorów w dniach 4-11 grudnia 2022 w Szklarskiej Porębie. 

 

Na zgrupowaniu wspiera i szkoli naszych Zawodników trzech wyszkolonych trenerów, czyli Marek Jakubowski, Marek Jaros i  nasz klubowy Trener Rafał Śliwka.

 

Zawodnicy przebywają w hotelu Sport Szklarska Poręba przy placu Sportowym 5. Treningi odbywają się dwa razy dziennie na stadionie, hali, siłowni oraz na wybiegach w pobliskim pięknym lesie – Droga pod Reglami. Po wysiłku Zawodnicy regenerują się w saunie. Odbyli również bieg na ośnieżoną górę na Schronisko na Hali Szrenickiej (1195 m n.p.m.) i na szczyt Szrenicy (1361 m n.p.m.).

 

Przebywając tutaj, nasi lekkoatleci przygotowują się do 5. Mistrzostw Europy  Juniorów Niesłyszących w Szczecinie, które odbędą się w dniach 21-26 sierpnia 2023 roku.

 

Trener i zawodnicy podróżowali samochodem KIA użyczonym przez KIA Polmotor, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy !!!

 

 

Skip to content