Charytatywny Leśny Bieg

W sobotę 2 października 2021 roku odbył się „Charytatywny Leśny Bieg (5km) dla Aurelki i Rozalki” w Stalowej Woli, tam brała udziali nasze koroniarki Ewa Urban i Barbara Skrzypczak. Gościem honorowym, który również wręczał medale i nagrody był mistrz olimpijski z Tokio 2020 w chodzie na 50 km Dawid Tomala. Basia zajęła pierwsze miejsce w OPEN. A Ewa zajęła drugie miejsce w kategorii K40.

Wielkie gratulacje!

Ewa Urban:

Dzień dziś niesamowity, miałam nie biec, ale jednak przed operacją wszczepienia implantu intuicja mi podpowiedziała – jednak zapisz się na 5 km i będzie fajnie. Trasa mega trudna, znałam tą trasę bardzo dobrze, zdobyłam 2 miejsce w kategorii K40-49, bardzo dobrze mi się biegło i biegł ze mną 10-letni chłopiec, który od początku świetnie radził sobie, biegnąc… wyobrażacie sobie – 5,5 km. – niesamowite  on ma dopiero 10 lat, ale przebiegł gratulacje dla młodego. Na trasie były górki i dużo podbiegów, była ładna, słoneczna pogoda z niewielkimi chmurkami. Wracając po imprezie, szlam przez lasek, nadjechał mistrz olimpijski – chodziarz z Tokio i zapytał czy cię zabrać i mowie jeśli można, to świetnie i poczułam że mam z nim szczęście pogadać i pojechać, niesamowite.

Wspaniała impreza biegowa, wspaniali ludzie i atmosfera. Dziękuję wszystkim których miło było znów spotkać.

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim biegaczkom i biegaczom oraz organizatorom.

Mam nadzieję że powrócę szybko do biegania po operacji i szybko wrócę do dobrej formy, do zobaczenia za rok!! Dziękuje za treningi Rafał Czarnecki.