Niedzielny maraton za nami…

W dniu dzisiejszym 18 kwietnia 2021 roku w Dębnie nasza Zawodniczka Monika Nowak (nr startowy 153) wystartowała w 41. PZLA Mistrzostwach Polski Kobiet w Maratonie podczas 47. Maratonu Dębno. Oprócz tego również odbyły się 91. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie. To był start z pełnosprawnymi zawodnikami. Monika Nowak ukończyła na mecie z nowym Rekordem Polski Niesłyszących z czasem 3:15:15 na 16 miejscu wśród wszystkich Kobiet (41. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie). Strata wyniosła 00:49:02 do 1 miejsca.

 

Równocześnie w tym samym, ale w wirtualnym maratonie również pobiegła nasza Zawodniczka z SKSG KORONA Szczecin Agata Kosztowny (nr startowy 123) z czasem 3:19:54 i zajęła I miejsce w wirtualnym wyniku w maratonie wśród kobiet (nieoficjalne).

Brawa dla naszych Zawodniczek i gratulujemy!

Skip to content