Podsumowanie 2020 Roku

Za nami kończący się 2020 Rok, który był bardzo trudny dla naszego Klubu Sportowego SKSG KORONA Szczecin. Spowodowane to było pandemią SARS-CoV-2, wywołującą chorobę zwaną COVID-19, czyli koronawirusem. Świat sportu wywrócił się do góry nogami, ale nasz Zarząd poradził z tym zadaniem na tyle, ile pozwalały zalecenia i rozporządzenia. W I połowie roku bardziej odwołano wiele zawodów i wprowadzono tzw. pierwszy “lockdown” również w dziedzinie sportu. Był z naszej strony pisany list do Ministerstwa Sportu w sprawie definicji korzystania z hali sportowej. Na szczęście w II połowie roku Ministerstwo Sportu zluzowało dostęp do sportu zawodowego i przywrócono sport i zorganizowaliśmy sporo wydarzeń sportowych, tym razem bez udziału kibiców.

Nasi Zawodnicy wystartowali w różnych imprezach sportowych różnych dyscyplin sportowych, gdzie łącznie zdobyli dla KORONY aż 36 medali zdobytych w pandemii (w tym 16 złotych, 12 srebrnych i 8 brązowych medali). To jest naprawdę bardzo duży sukces naszych Zawodników i ich Trenerów. Sporo Zawodników SKSG KORONY zostało powołanych do szerokiej Kadry Narodowej Niesłyszących Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w wielu dyscyplinach sportowych (lekkiej atletyce, piłce nożnej Mężczyzn, piłce nożnej Kobiet, siatkówce, żeglarstwie, narciarstwie i w bowlingu).

Jako Zarząd Klubu Sportowego mamy nadzieję, że w nadchodzącym Nowym 2021 Roku cała drużyna KORONY będzie bardzo zmotywowana i wkraczamy wszyscy razem z większymi ambicjami i apetytem na medal. Na końcu przedstawiamy galerię sekcji sportowych na podium w 2020 roku.

Nasz Zarząd składa życzenia wszystkim Zawodnikom, sympatykom naszego Klubu Sportowego, trenerom i wszystkim obserwujących nasze zmagania sportowe:

Marek Miśków – Prezes Zarządu: “Kochani wszystkim życzę aby Nadchodzący Nowy 2021 Rok obfitował w radosne wydarzenia i spełnienia medalowych sukcesów, realizacji wszystkich swoich planów sportowych i życiowych. Oby Nowy 2021 Rok był naprawdę wyjątkowy i cudowny, najlepszy od mijającego 2020 Roku. Przede wszystkim najważniejsze wszystkim życzę dużo, dużo zdrowia!

Olgierd Koczorowski – Wiceprezes Zarządu: “Życzę wszystkim Zawodnikom SKSG KORONA Szczecin, Sympatykom, kibicom dużo zdrowia i mniej stresów, sukcesów osobistych, zawodowych i sportowych w nadchodzącym Nowym Roku 2021.”

Paweł Mazurkiewicz – Skarbnik Zarządu: “Szczęśliwego Nowego 2021 Roku i zabawy szampańskiej!”

Agata Kosztowny – Sekretarz Zarządu: Niech wszystkie dni w 2021 roku będą radosne i pełne optymizmu. Rozwijajcie się i osiągajcie zamierzone cele.
Stawiajcie sobie coraz wyżej poprzeczkę.

Tomasz Pick – Członek Zarządu: “Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, spełnienia marzeń i samych sukcesów sportowych, samych złotych medali”

Małgorzata Stoltman – Członek Zarządu:Wszystkim członkom SKSG KORONA życzę, aby nadchodzący rok 2021 był lepszy od tego, który mija. Niech to będzie czas bardzo dobrych wyników sportowych, złotych medali i pucharów. Zawodnikom, trenerom i działaczom przesyłam również życzenia zdrowia i zadowolenia w życiu osobistym i zawodowym oraz spełnienia marzeń.

Rafał Śliwka – Członek Zarządu, Trener Koordynator: “Składam życzenia wszystkich zawodników, członkom oraz działaczom KORONY przede wszystkim dużo zdrowia, wielu emocji i upragnionego obojętnego koloru medali oraz pobicia rekordów życiowych. Żeby każdy zrealizował swoje pasje i życzenia.  Niech 2021 rok będzie lepszy od poprzedniego nie tylko pod względem sportowym ale także w innych dziedzinach życia. Najważniejsze dla wszystkich jest jednak ZDROWIE !!! Wszystkiego najlepszego!!!”

Skip to content