Koroniarze wywalczyli III miejsce

Dzisiaj w niedzielę 4 października 2020 roku w Gliwicach o godz. 9:00 rozpoczął się mecz o III miejsce. Nasza KORONA Szczecin zagrała z ODRA Racibórz. Na początku szło naszym siatkarzom bardzo dobrze, był wygrany 1. set, potem 2. set i niestety popełniali błąd za błędem. i straciliśmy 3. set. Ale w końcu się zmobilizowali i w 4 secie piłka była nasza! I z 3 punktami przewagi do przeciwnika powiedzieliśmy ostatnie słowo „WYGRALIŚMY!”. A jeszcze niedawno w Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn Koroniarze byli rozgromieni przez ODRĘ Racibórz. My historii nie lubimy powtarzać i im na to nie pozwoliliśmy. Zajęliśmy III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Pucharowym Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

W finale Mazowsze Warszawa i ŁKSG Łódź wynik był do przewidzenia i szala przeważyła po stronie MAZOWSZAN i to bez oddania ani jednego seta.

Wyniki końcowe:

• Korona Szczecin – Odra Racibórz 3:1 (25:21, 25:23, 20:25, 25:22)
  • Mazowsze Warszawa – ŁKSG Łódź 3:0 (25:13, 25:15, 25:16)