Bieg Kobiet w Szczecinie

8 marca 2020 odbył się Bieg Kobiet w Szczecinie na Jasnych Błoniach. W biegu na 5 km wystartowało ponad 1200 kobiet. Brała w nim udział również nasza zawodniczka Małgorzata Koczorowska, która świętowała aktywnie Dzień Kobiet w Szczecinie. Małgosia do mety przybiegła jako 148 kobieta w czasie 00:28:46. W kategorii wiekowej 50-K zajęła VII miejsce! Przypomnijmy, że rok temu również brała w takim biegu – w czasie 00:33:06. Spora poprawa czasu. Brawo Ty! Małgorzata za miesiąc wybiera się na zawody biegowe do Wrocławia na Bieg Kobiet. Trzymamy za nią kciuki!

Również tego dnia nasz zawodnik Tomasz Pick brał udział w zawodach „3. Bieg Morsa” w Karlinie. Na 5 km uzyskał wynik 00:18:21. Zajął VI miejsce OPEN! Poprawił swój poprzedni wynik. Jednak trzeba zaznaczyć, że bieg przełajowy w Słupsku odbył się w bardzo trudnych warunkach (bieg w błocie). Było ciężko, ale dał radę. Brawo dla Tomka!

Zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Skip to content