Sukcesy naszych Koroniarzy

Tomasz Pick

Nasz Zawodnik Tomasz Pick (numer startowy 316) brał udział w 6. Ćwierćmaratonie Komandosa w Słupsku, gdzie na dystansie 10,55 km zajął 5 miejsce w OPEN. W swojej kategorii wiekowej był na pierwszym miejscu z czasem: 00:46:20.

Można śledzić zmagania Tomka w internecie, zobacz: wyniki.b4sport.pl/.

Karina Fruba

W tym biegu brała też udział nasza Zawodniczka Karina Fruba (z numerem startowym 291), gdzie na dystansie 10,55 km zajęła 12 miejsce w kategorii OPEN. A w swojej kategorii wiekowej była na 10 miejscu z czasem 01:12:40.

Marek Toruński

W dniu 25 stycznia 2020 roku nasz Zawodnik Marek Toruński (numer startowy 130) brał udział w VII Pucharze Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim (na terenie Ośrodka Narciarsko – Rekreacyjnego Harenda) i  zajął 1. miejsce w Slalomie Specjalnym.

Pierwszy zjazd Marka był tak dobry, że miał sporą przewagę nad pozostałymi Zawodnikami. Wszyscy z niecierpliwością czekali na drugi zjazd, bo sytuacja była dynamiczna i mogła ulec zmianie. Na szczęście przeciwnicy, którzy mogli zagrozić Markowi, tak bardzo chcieli wyprzedzić naszego Zawodnika, że wypadali z trasy przez nadmierną prędkość. Marek wykorzystał to i w drugim zjeździe jechał spokojnie bez większej presji po zwycięstwo.

Zmagania Marka Toruńskiego obejrzał jego kolega klubowy Piotr Lipski, który cały czas Mu kibicował i jako pierwszy pogratulował Markowi Zwycięstwa oraz zajęcia I miejsca.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: