Mamy 3 medale zdobyte w Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Biegach Przełajowych

Podczas Mistrzostw Polski Niesłyszących w Biegach Przełajowych, które odbyły się w dniu 22 września 2018 r. w Raciborzu nasze Zawodniczki zdobyły 3 medale – 1 srebrny i 2 brązowe. To był debiut młodej sekcji lekkoatletycznej – przełajowej w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych.

W kategorii seniorek Agata Kosztowny po zaciętej walce o złoty medal przegrała z Małgorzatą Mejką z Warszawy. Brązowe medale zdobyły Monika Borysowska i Karolina Jędrzejczyk (w kategorii juniorek).

Wielkie brawa dla Koroniarek!

Lista Zawodniczek, które zdobyły medale:

4000 m - kobiety seniorkiAgata Kosztowny
4000 m - kobiety seniorkiMonika Borysowska
3000 m - dziewczęta do 19 Karolina Jędrzejczyk

Do Kadry Narodowej powołane zostały Agata Kosztowny i Monika Borysowska – obie zawodniczki będą brały udział w zawodach Mistrzostwa Europy Niesłyszących w Biegach Przełajowych, które odbędą się w Bydgoszczy w dniach 5-6 października 2018 r.