Sukcesy Sportowców “KORONA”

Rok 2018

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet
5-7 października, Warszawa

Piłka NożnaAlthoff Emilia (POMORZE Gdańsk), Jędrzejczyk Karolina, Kuźniak Izabela (ODRA Racibórz), Maciejewska Marta, Ossowska Karolina, Siwek Justyna, Szadkowska Sara, Wojtkiewicz Karolina (MIG Gliwice)

trener: Rafał Śliwka


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Biegach Przełajowych
21-23 września, Racibórz

4000 m - kobiety seniorkiAgata Kosztowny
4000 m - kobiety seniorkiMonika Borysowska
3000 m - dziewczęta do 19 Karolina Jędrzejczyk

trener: Rafał Śliwka


Mistrzostwa Polski Niesłyszących Par i Trójek w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
15-17 czerwca, Gdańsk

Trójki KobietKlaudia Gnyska (POMORZE Gdańsk), Ewa Dąbrowska (POMORZE Gdańsk), Magdalena Kozłowska,
Pary MężczyznMichał Pick, Tomasz Pick
Trójki MężczyznPaweł Palacz, Michał Pick, Tomasz Pick

trener: Krzysztof Olesiński


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Kobiet
8-10 czerwca, Szczecin

Piłka NożnaEdyta Jaszewska, Karolina Jędrzejczyk, Izabella Kuźniak (ODRA Racibórz), Marta Maciejewska, Karolina Mieczkowska, Monika Miśków, Karolina Ossowska, Justyna Siwek, Sara Szadkowska, Karolina Wojtkiewicz (MIG Gliwice)

trener: Rafał Śliwka


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
1-3 czerwca, Lublin

Bieg na 800 m KMonika Borysowska
Bieg na 1500 m KMonika Borysowska
Sztafeta 4×100 m KEdyta Jaszewska, Karolina Jędrzejczyk, Justyna Kozyra, Justyna Siwek
Sztafeta 4×400 m KJustyna Kozyra, Edyta Jaszewska, Monika Borysowska, Karolina Jędrzejczyk
Rzut oszczepem KMarta Maciejewska
Sztafeta 4×400 m MDamian Szyszkowski, Rafał Zagajewski, Rafał Śliwka, Daniel Jędzura
Pchnięcie kulą KJustyna Siwek
Bieg na 200 m KKarolina Jędrzejczyk
Pchnięcie kulą KMarta Maciejewska
Rzut dyskiem KMarta Maciejewska

trener: Rafał Śliwka


Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu
11-13 maja, Poznań

50 m klasycznyPiotr Lipski

trener: Rafał Śliwka


Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu
22 kwietnia, Warszawa

MężczyznTomasz Pick

trener: Krzysztof Olesiński


Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
2-3 marca, Toruń

Pchnięcie kuląMarta Maciejewska
Bieg na 800 mMonika Borysowska
Bieg na 1500 mAnita Krawczyk
Sztafeta 4×200 mDamian Szyszkowski, Rafał Zagajewski, Rafał Śliwka, Daniel Jędzura
Bieg na 800 mAnita Krawczyk
Skok wzwyżKarolina Jędrzejczyk
Skok w dalRafał Śliwka

trener: Rafał Śliwka


Rok 2017

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
15-17 grudnia, Krynica-Zdrój

Slalom MężczyznMarek Toruński
Kombinacja Alpejska MężczyznMarek Toruński
Slalom Gigant MężczyznMarek Toruński
Slalom Mężczyzn Piotr Lipski

trener: Jarosław Smajdor


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet
6-8 października, Poznań

Piłka NożnaBarbara Kałuża, Karolina Ossowska (POMORZE Gdańsk), Nikola Perłakowska, Edyta Jaszewska Agnieszka Luchtan, Justyna Siwek, Emilia Althoff (POMORZE Gdańsk), Izabela Kuźniak (ODRA Racibórz), Karolina Wojtkiewicz (MIG Gliwice)

trener: Rafał Śliwka


Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat
6-8 października, Legnica

Piłka SiatkowaRoman Chmielewski, Olgierd Koczorowski, Piotr Boreysza, Arkadiusz Pałatyński, Dariusz Żydanis, Jacek Wolański, Bogdan Pliskowski, Krzysztof Kling, Paweł Mazurkiewicz

trener: Grzegorz Domański


Letnia Igrzyska Olimpijska Głuchych
18-30 lipca, Samsun (Turcja)

Piłka NożnaJustyna Siwek (SKSG KORONA)

trener: Rafał Śliwka


Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet i Mężczyzn w Bowlingu
14-16 maja, Płock

MężczyznMichał Pick

instruktor: Tomasz Pick


Rok 2016

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
9-10 grudnia, Kluszkowce

Slalom MężczyznPiotr Lipski
Slalom Gigant MężczyznPiotr Lipski

trener: Jarosław Smajdor


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
14-16 października, Lublin

Halowa Piłka Nożna MężczyznKielich Bartosz, Niedźwiecki Mateusz, Woźniak Łukasz, Sałapatek Robert, Araszkiewicz Krzysztof,
Kaczmarek Mariusz, Radziwoń Łukasz, Ryngwelski Karol, Kalla Grzegorz, Chrobot Mateusz.

trener: Kamil Halec


Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat
3-5 czerwca, Radom

Piłka SiatkowaRoman Chmielewski, Olgierd Koczorowski, Piotr Boreysza, Arkadiusz Pałatyński, Dariusz Żydanis, Jacek Wolański, Cezary Janiak, Krzysztof Kling, Paweł Mazurkiewicz

trener: Tomasz Kławsiuć


Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet i Mężczyzn w Bowlingu
15-17 kwietnia, Płock

MężczyznTomasz Pick

instruktor: Tomasz Pick


Rok 2015

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat
22-24 maja, Gdańsk

Piłka SiatkowaRoman Chmielewski, Olgierd Koczorowski, Piotr Boreysza, Cezary Janiak, Arkadiusz Pałatyński, Dariusz Żydanis, Jacek Wolański, Krzysztof Kling, Paweł Mazurkiewicz, Jerzy Tyszko

trener: Michał Deubel

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w Bowlingu
25 kwietnia, Wrocław

MężczyznTomasz Pick

instruktor: Tomasz Pick


Rok 2014

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat
13-14 września, Szczecin

Piłka SiatkowaRoman Chmielewski, Olgierd Koczorowski, Piotr Boreysza, Cezary Janiak, Arkadiusz Pałatyński, Dariusz Żydanis, Jacek Wolański, Krzysztof Kling, Paweł Mazurkiewicz, Marek Misków

trener: Michał Deubel


Rok 2013

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie
20-23 września, Giżycko

ŻeglarstwoMarcin Bodnar, Mariusz Zimnowłocki, Jakub Grzeszak

instruktor: Marcin Bodnar


XIX Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością
24-27 czerwca, Giżycko

Żeglarze niesłyszącyMarcin Bodnar, Karina Fruba, Anita Wąsik

instruktor: Marcin Bodnar


X Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością II Edycja
21-23 czerwca, Giżycko

Żeglarze niesłyszącyMarcin Bodnar, Karina Fruba, Marta Markuszewska

instruktor: Marcin Bodnar


Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat
11-12 maja, Warszawa

Piłka SiatkowaRoman Chmielewski, Arkadiusz Pałatyński, Dariusz Żydanis, Jacek Wolański, Cezary Janiak, Krzysztof Kling, Paweł Mazurkiewicz, Jacek Inglot, Mariusz Kamiński

trener: Roman Ławniczak