Siatkówka Oldbojów

Rok 2018

X Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat w Radomiu – 28-30.09.2018 r.

W zawodach brało udział 9 drużyn z całej Polski, byli to:
KORONA Szczecin, MAZOWSZE Warszawa, ODRA Racibórz, POMORZE Gdańsk, RADOMIG Radom, REG-GEST Rzeszów, REYMAN Kraków, SPARTAN Lublin oraz ŚWIT Wrocław.

  1. ODRA Racibórz – złoty medal
  2. MAZOWSZE Warszawa – srebrny medal
  3. RADOMIG Radom – brązowy medal
  4. POMORZE Gdańsk
  5. ŚWIT Wrocław
  6. KORONA Szczecin

Rok 2017

IX Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat w Legnicy – 6-8.10.2017 r.

W zawodach brało udział 8 drużyn z całej Polski, byli to:
ŁKSG Łódź, MAZOWSZE Warszawa, KORONA Szczecin, RES-GEST Rzeszów, POMORZE Gdańsk, REYMAN Kraków, RADOMIG Radom i ŚWIT Wrocław.

  1. ŚWIT Wrocław – złoty medal
  2. POMORZE Gdańsk – srebrny medal
  3. KORONA Szczecin – brązowy medal
  4. RADOMIG Radom

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik (MVP) – Jacek Inglot (Świt Wrocław)
Najlepszy atakujący – Jacek Inglot (Świt Wrocław)
Najlepszy środkowy – Olgierd Koczorowski (Korona Szczecin)
Najlepszy blokujący – Krzysztof Gejzer (Pomorze Gdańsk)
Najlepszy przyjmujący – Robert Moroz (Świt Wrocław)
Najlepszy zagrywający – Dariusz Gieras (Radomig Radom)
Najlepszy libero – Paweł Mazurkiewicz (Korona Szczecin)
Najlepszy rozgrywający – Paweł Nikodon (Świt Wrocław)
Najstarszy siatkarz – Wojciech Polit (ŁKSG Łódź) – 67 lat.


Rok 2016

VIII Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat w Radomiu – 3-5.06.2016 r.

W zawodach brało udział 9 drużyn z całej Polski, byli to:
ŁKSG Łódź, POMORZE Gdańsk, REYMAN Kraków, TON Poznań, KORONA Szczecin, SWIT Wrocław, RADOMIG Radom, SPARTAN Lublin, MAZOWSZE Warszawa.

  1. KORONA Szczecin – złoty medal
  2. ŚWIT Wrocław – srebrny medal
  3. POMORZE Gdańsk – brązowy medal
  4. RADOMIG Radom

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik (MVP) – Robert Moroz (Świt Wrocław)
Najlepszy atakujący – Jakub Schmidt (Pomorze Gdańsk)
Najlepszy rozgrywający – Paweł Legutko (Radomig Radom)
Najlepszy blokujący – Jacek Inglot (Świt Wrocław)
Najlepszy przyjmujący – Olgierd Koczorowski (Korona Szczecin)
Najlepszy zagrywający – Piotr Boreysza (Korona Szczecin)
Najstarszy siatkarz – Wojciech Polit (ŁKSG Łódź) – 67 lat.


Rok 2015

VII Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów od 35 lat w Gdańsku – 22-24.05.2015 r.

W zawodach brało udział 10 drużyn z całej Polski, byli to: ŁKSG Łódź, POMORZE Gdańsk, RES-GEST Rzeszów, REYMAN Kraków, TON Poznań, KORONA Szczecin, SWIT Wrocław, RADOMIG Radom, SPARTAN Lublin,MAZOWSZE Warszawa.

  1. ŚWIT Wrocław – złoty medal
  2. KORONA Szczecin – srebrny medal
  3. POMORZE Gdańsk – brązowy medal
  4. ŁKSG Łódź

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik (MVP) – Robert Moroz (Świt Wrocław)
Najlepszy atakujący – Jacek Inglot (Świt Wrocław)
Najlepszy rozgrywający – Mariusz Kamiński (Świt Wrocław)
Najlepszy blokujący – Olgierd Koczorowski (Korona Szczecin)
Najlepszy przyjmujący – Arkadiusz Pałatyński (Korona Szczecin)
Najlepszy zagrywający – Piotr Paderewski (Pomorze Gdańsk)
Najlepszy środkowy – Jakub Schmidt (Pomorze Gdańsk)
Najstarszy siatkarz – Wojciech Polit (ŁKSG Łódź) – 66 lat.


Rok 2014

VI Ogólnopolski Turniej Oldbojów (od 35 lat ) w Siatkówce w Szczecinie – 12-14.09.2014 r.

W zawodach brało udział 9 drużyn z całej Polski, byli to: KORONA Szczecin, POMORZE Gdańsk, MAZOWSZE Warszawa, RES-GEST Rzeszów, SPARTAn Lublin, ŁKSG Łódź, TON Poznań, ŚWIT Wrocław i RADOMIG Radom.

  1. KORONA Szczecin – złoty medal
  2. RES-GEST Rzeszów – srebrny medal
  3. POMORZE Gdańsk – brązowy medal
  4. ŁKSG Łódź.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali wybrani przez sędziów:
Najlepszy zawodnik turnieju – Dariusz Żydanis (Korona Szczecin)
Najlepszy atakujący – Mirosław Grata (Res-Gest Rzeszów)
Najlepszy Rozgrywający – Roman Chmielewski (Korona Szczecin)
Ponadto organizator wyróżnił najstarszego zawodnika Turnieju – był nim Radu Armangic (69 lat, Spartan Lublin).


Rok 2013

V Ogólnopolski Turniej Oldbojów w Siatkówce w Warszawie – 10-12.05.2013 r.

W tych zawodach wzięło udział 9 drużyn: WARS Warszawa, MAZOWSZE Warszawa, RADOMIG Radom, KORONA Szczecin, SURDUS Kielce, POMORZE Gdańsk, RES-GEST Rzeszów, SPARTAN Lublin i ŁKSG Łódź.

  1. KORONA Szczecin – złoty medal
  2. ŁKSG Łódź – srebrny medal
  3. RES-GEST Rzeszów – brązowy medal
  4. RADOMIG Radom

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali wybrani przez sędziów:
Najlepszy zawodnik (MVP) – Jacek Inglot (Korona Szczecin)
Najlepszy atakujący – Andrzej Wiśniewski (ŁKSG Łódź)
Najlepszy blokujący – Roman Chmielewski (Korona Szczecin).


Rok 2011

IV Ogólnopolski Turniej Oldbojów Niesłyszących w Piłce Siatkowej (od 35 lat) – Radom – 7-9.10.2011

Brały w nich udział 7 drużyn: RADOMIG Radom, POMORZE Gdańsk, RES-GEST Rzeszów, WARS Warszawa, WIOSŁO Szczecin, ŁKSG Łódż, MAZOWSZE Warszawa.

  1. WARS Warszawa – złoty medal
  2. WIOSŁO Szczecin – srebrny medal
  3. RADOMIG Radom – brązowy medal
  4. POMORZE Gdańsk.

MVP – CHMIELEWSKI Roman (WIOSŁO Szczecin)
Atakujący – OLAK Radosław (WARS Warszawa)
Rozgrywający – SADŁOWSKI Robert (RADOMIG Radom)
Najstarszy zawodnik – SZWERTUER Edward (WARS Warszawa)


Rok 2010

III Ogólnopolski Turniej Oldbojów Niesłyszących w siatkówce od 35 lat w Rumi k. Gdańska – 15-17.10.2010 r.

Brały w nich udział 7 drużyn: RES-GEST Rzeszów, SPARTAN Lublin, WIOSŁO Szczecin, RADOMIG Radom, POMORZE Gdańsk, MAZOWSZE Warszawa i ŁKSG Łódź.

  1. ŁKSG Łódź – złoty medal
  2. RADOMIG Radom – srebrny medal
  3. WIOSŁO Szczecin – brązowy medal
  4. POMORZE Gdańsk.

Rok 2009

II Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów (od 35 lat) w Łodzi – 25-27.09.2009 r.

Do Turnieju przystąpiło 6 drużyn: ŁKSG Łódź, MAZOWSZE Warszawa, RADOMIG Radom, POMORZE Gdańsk, SPARTAN Lublin, SURDUS Kielce.

  1. ŁKSG Łódź – złoty medal
  2. RADOMIG Radom – srebrny medal
  3. MAZOWSZE Warszawa – brązowy medal

Rok 2008

I Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Oldbojów (od 35 lat) w Olsztynie – 17-19.10.2008 r.

Do Olsztyna przyjechało 5 drużyn.

  1. ŁKSG Łódź – złoty medal
  2. WARMIG Olsztyn – srebrny medal
  3. RADOMIG Radom – brązowy medal
  4. POMORZE Gdańsk