Weekendowe starty w biegu półmaratońskim

I Festiwal Biegowy w Sownie – 19.10.2024 r.

Agata Kosztowny z klubu KORONA Szczecin odniosła spektakularny sukces podczas pierwszego Festiwalu Biegowego w Sownie, który odbył się 19 października 2024 roku. W biegu półmaratońskim leśnym zdobyła pierwsze miejsce wśród kobiet i szóste miejsce w klasyfikacji ogólnej, osiągając czas 1:30:09.

Wyniki: wynpdf201ccdebd563f7172e7c5d20ed803e8137b.pdf

10. Cracovia Półmaraton Królewski – Kraków (20.10.2024r.)

Następnego dnia, 20 października, w Krakowie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Małgorzata Mejka, również reprezentująca KORONA Szczecin, wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii kobiet powyżej 55 dB, kończąc bieg z wynikiem 1:30:37.

Wyniki: 10. Cracovia Półmaraton Królewski

Serdecznie gratulujemy obu zawodniczkom oraz wszystkim uczestnikom, którzy ukończyli te wymagające półmaratony. Ich determinacja i pasja do biegania są inspiracją dla nas wszystkich.