Podziękowania

Naszym Darczyńcom serdecznie dziękujemy za cudowne wsparcie działalności statutowej naszego Klubu Sportowego i również życzymy Państwu na Nowy 2024 Rok dużo sukcesów zawodowych, rozwijanie Państwa działalności na płaszczyźnie działalności gospodarczej, działalności samorządowej, publicznej jak i pozarządowych organizacji. Bez Państwa wsparcia trudno nam byłoby przełamać barierę integracji sportu oraz zorganizować wiele wspaniałych imprez sportowych, wśród których najważniejsza była 11. Mistrzostwa Europy Niesłyszących w Lekkoatletyce oraz 5. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce. Życzymy w imieniu naszych Zawodników i Zarządu oby zasiane przez Państwa dobro wróciło z wielokrotną siłą. Do siego Roku i szczęśliwego Nowego 2024 Roku.
Dziękujemy stokrotnie za okazane nam wsparcie!

Skip to content