Koroniarze na zagranicznym zgrupowaniu Kadry Narodowej Niesłyszących

W dniach 28 marca do 8 kwietnia 2023 r. dziesięcioro naszych zawodników przebywa na zgrupowaniu w hiszpańskim kurorcie Lloret do Mar. Zawodnicy: Martyna Boguszewicz, Mateusz Borowski, Bartosz, Brzezicki, Bartłomiej Janda, Karolina Jędrzejczyk, Agata Kosztowny, Daniel Kowalik, Małgorzata Mejka, Sara Plewczyńska i Damian Szyszkowski wraz z Trenerem Rafałem Śliwką trenują nad Morzem Śródziemnym. W komfortowych warunkach przy temperaturze powietrza wynoszącej 18-21 stopni przygotowują się do zbliżających się 11. Mistrzostw Europy Niesłyszących w Lekkoatletyce i 5. Mistrzostw Europy Juniorów Niesłyszących oraz Mistrzostw Europy Niesłyszących w maratonie.

Pod okiem Trenera zawodnicy szlifują formę tak, aby jak najlepiej reprezentować nasz Klub.

Termin międzynarodowych zawodów lekkoatletycznych:

  • 11. Mistrzostwa Europy Niesłyszących w Lekkoatletyce, Szczecin (Polska), 21-26.08.2023 r.;
  • 5. Mistrzostwa Europy Juniorów Niesłyszących, Szczecin (Polska), 21-26.08.2023 r.;
  •  Mistrzostwa Europy Niesłyszących w maratonie, Odense (Dania), 24.09.2023 r.
Od lewej: Damian Szyszkowski, Daniel Kowalik, Sara Plewczyńska, Karolina Jędrzejczyk, Martyna Boguszewicz, Rafał Śliwka, Bartłomiej Janda, Agata Kosztowny, Mateusz Borowski, Bartosz Brzezicki i Małgorzata Mejka.