Agata w życiowej formie

W dniu 24 lipca 2021 o godzinie 22.00 w Szczecinie zaroiło się od biegaczy, ponieważ na Arkonce rozpoczął się  2. Nocny Półmaraton, który był częścią 7. Nocnego Maratonu Szczecińskiego. W biegu tym brała także udział zawodniczka Korony Szczecin Agata Kosztowny. Miło nam poinformować, że Agata z czasem 1:32:13 zajęła IV miejsce z nowym rekordem życiowym w półmaratonie, a w kategorii wiekowej K30 zajęła II miejsce.

Agata  została powołana do Kadry Narodowej Niesłyszących i przygotowuje się do Mistrzostw Świata Niesłyszących w maratonie, które odbędą się pod koniec września 2021 roku w Warszawie.

Wielkie brawa dla Agaty i trzymamy kciuki za dalsze doskonałe osiągnięcia sportowe

Wyniki można zobaczyć: Wyniki 2. Nocny Półmaraton Szczeciński – Półmaraton Szczeciński (protiming24.pl) oraz 2PolmaratonSzczecinski.pdf (protiming24.pl)