Kalendarz imprez centralnych 2021 – aktualizacja

Aktualizacja, dn. 11 marca 2021 r.
(Zaznaczone czerwonym tłem to zmiana terminu lub miejsca)
(Mogą być jeszcze kolejne zmiany)

styczeń

luty

marzec

Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce​
6.03., SPAŁA
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet
26-28.03., WARSZAWA

kwiecień

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Curlingu Kobiet i Mężczyzn
9-11.04., ŁÓDŹ
Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
PRZEŁOŻONY na maj lub czerwiec, RZESZÓW
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Curlingu Par Mieszanych
23-25.04., ŁÓDŹ
Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Grupa słabsza
30.04-2.05., LUBLIN

maj

Międzynarodowy mecz towarzyski w Piłce Nożnej Mężczyzn: Czechy-Polska
15.05., ZLIN (Czechy)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
21-23.05., SZCZECIN

czerwiec

Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-os. Kobiet
4-6.06., GLIWICE
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-os. Mężczyzn – Grupa A
11-13.06., WROCŁAW
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie (klasa Puck)
11-13.06., PUCK
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów do lat 16 i do lat 19 w Lekkoatletyce
18-20.06., OLECKO
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Pary Trójek w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
25-27.06., POZNAŃ
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn
25-27.06., SULEJÓW/OLSZTYN

lipiec

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
2-4.07., POZNAŃ

sierpień

4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn
9-14.08., SULEJÓW/OLSZTYN
Mistrzostwa Świata Głuchych w Lekkoatletyce
23-28.08., LUBLIN

wrzesień

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie (klasa 2020)
3-5.09., PUCK
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-os. Kobiet
3-5.09., GLIWICE
Kwalifikacje do Letnich Igrzysk Głuchych 2021 w Piłce Nożnej Mężczyzn - Polska-Irlandia
4.09., PRUSZKÓW
Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszącej
17-19.09., WARSZAWA
4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn
23.09-3.10., CHIANCANO TERME/Włochy
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-os. Mężczyzn
24-26.09., LUBLIN
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
24-26.09., WROCŁAW

październik

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat
1-3.10., RACIBÓRZ
Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn
22-24.10., RADOM
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa A
29-31.10., WARSZAWA

listopad

Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących MASTERS w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
5-7.11., GDAŃSK
3. Mistrzostwa Europy Głuchych Par Mieszanych w Curlingu
18-21.11., ŁÓDŻ
3. Mistrzostwa Europy Głuchych w Curlingu Kobiet i Mężczyzn
22-27.11., ŁÓDŻ

grudzień

Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Curlingu Par Mieszanych
10-12.12., ŁÓDŹ
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
17-19.12., SZCZYRK