Firmy wspierające

DGS: zmienia nazwę od marca

DGS stał się częścią międzynarodowej organizacji Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń wspomagających medycynę słuchu. DGS od marca tego roku zmienia nazwę na Demant. Firma od wielu lat kibicuje KORONIE wpierając nasze działania sportowe.

Dziękujemy firmie Demant za wsparcie naszego Klubu Sportowego!!!

 

Polanik

Firma Polanik Sp. z o. o. z Piotrkowa Trybunalskiego to kolejna firma, na którą możemy liczyć. Polanik wyposażył KORONĘ w niezbędny sprzęt treningowy oraz stroje sportowe.  Serdecznie dziękujemy za sanki oporowe, dyski, kule, worki do kul, kamizelkę obciążeniową, pałeczki sztafetowe  i inny sprzęt przeznaczony dla naszych sportowców niesłyszących.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie Polanik, że jesteście z nami i wspieracie nas!!!

Polar Polska

Dzięki firmie Sport Konsulting, dystrybutora marki Polar w Polsce Koroniarze mogą zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Firma przekazała 5 pulsometrów dla Zawodników, które są wykorzystywane podczas treningu do pomiaru czasu oraz pomiaru tętna.

Dziękujemy firmie Sport Konsulting za wsparcie i za kibicowanie naszym zmaganiom sportowym!!!

Sportowcy z klubu sportowego SKSG KORONA dziękują z całego serca firmom DGS/Demant, PolanikSport Konsulting za pomoc i wsparcie. Nasze sukcesy są możliwe dzięki wielkiemu sercowi i Waszemu zaangażowaniu w naszą działalność sportową.

Inne firmy zainteresowane wsparciem naszego klubu sportowego prosimy o kontakt mailowy:

Skip to content