Kalendarz imprez centralnych na rok 2021

Kalendarz imprez centralnych na rok 2021

Aktualizacja, dn. 20 grudnia 2021 r.
(Mogą być jeszcze kolejne zmiany)

styczeń

luty

XIII. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących
20.02., KRAKÓW

marzec

Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce​
5-6.03., SPAŁA
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
19-21.03,26-28.03 BUKOWINA TATRZ.
Międzynarodowy mecz towarzyski w Piłce Nożnej Mężczyzn: Czechy-Polska
20.03., NYMBURK (Czechy)
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet
26-28.03., WARSZAWA

kwiecień

Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Curlingu Kobiet i Mężczyzn
9-11.04., WARSZAWA
Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
9-11.04., RZESZÓW
Ogólnopolskie Zawody Niesłyszących w Biegach Przełajowych i Biegi na orientację
23-25.04., WEJHEROWO

maj

Kwalifikacje do Letnich Igrzysk Głuchych 2021 w Piłce Nożnej Mężczyzn Polska-Irlandia
1.05., PRUSZKÓW
Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Grupa słabsza
7-9.05., LUBLIN
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
21-23.05., SZCZECIN
Mityng Lekkoatletyczny Niesłyszących w Lekkoatletyce
28-30.05., ???

czerwiec

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie (klasa Puck)
4-6.06., PUCK
Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-os. Kobiet
4-6.06., GLIWICE
Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszącej
4-6.06., WARSZAWA
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-os. Mężczyzn – Grupa A
11-13.06., WROCŁAW
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów do lat 16 i do lat 19 w Lekkoatletyce
18-20.06., OLECKO
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Pary Trójek w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
25-27.06., POZNAŃ
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn
25-27.06., SULEJÓW/OLSZTYN

lipiec

Międzynarodowe Zawody Bowlingowe Niesłyszących
30.07-1.08., GDAŃSK

sierpień

wrzesień

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie (klasa 2020)
3-5.09., PUCK
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-os. Kobiet
3-5.09., GLIWICE
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
11-13.09., POZNAŃ
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-os. Mężczyzn
24-26.09., LUBLIN
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
24-26.09., WROCŁAW

październik

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat
1-3.10., RACIBÓRZ
Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn
22-24.10., RADOM
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa A
29-31.10., WARSZAWA

listopad

Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
5-7.11., GDAŃSK
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Curlingu Par Mieszanych
12-14.11., ŁÓDŻ
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Curlingu Kobiet i Mężczyzn
26-28.11., ŁÓDŻ

grudzień

24. Letnie Igrzyska Głuchych
5-21.12., CAXIAS DO SUL (Brazylia)