Kolejna zmiana kalendarza imprez centralnych na rok 2020

Aktualizacja, dn. 10 lipca 2020 r.
(Mogą być jeszcze kolejne zmiany)

marzec

XII. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących
7.03., WARSZAWA
Odwołane
Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
20-21.03., SPAŁA

kwiecień

Odwołane
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Biegach Przełajowych i Biegi na orientację
24-26.04., RACIBÓRZ

maj

Odwołane
13. Europejska Liga Mistrzów Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn
25-30.05., GOETEBORG (Szwecja)

czerwiec

Odwołane
Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszczącej
12-14.06., WARSZAWA

lipiec

Odwołane
Międzynarodowe Zawody Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
24-26.07., GDAŃSK

sierpień

Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn
21-23.08., SZCZECIN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Kobiet
28-30.08., WARSZAWA
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn
28-30.08., SULEJÓW/OLSZTYN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Pary Trójek w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
28-30.08., GDAŃSK

wrzesień

Odwołane
5. Mistrzostwa Europy Juniorów Głuchych w Lekkoatletyce
2-5.09., SAMORIN k. BRATYSŁAWY (Słowacja)
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie
4-6.09., PUCK​
Odwołane
Puchar Polski Niesłyszących w Żeglarstwie
4-6.09., PUCK
Przełożone 2021
Kwalifikacje do Igrzysk Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn, Mecz: POLSKA - IRLANDIA
5.09., PRUSZKÓW
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów do lat 16 i do lat 19 i Seniorów w Lekkoatletyce
11-13.09., LUBLIN
Anulowane
2. Mistrzostwa Świata Głuchych w Żeglarstwie
12-19.09., PUCK
Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Grupa słabsza
18-20.09., RADOM
Turniej Jubileuszowy 20-lecia PKSN "TON" w Halowej Piłce Nożnej
25-27.09., POZNAŃ
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
25-27.09., POZNAŃ
Przełożone 2022
4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Lekkoatletyce
28.09-3.10., RADOM

październik

Puchar Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn
2-4.10., GLIWICE
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat
9-11.10., GDAŃSK
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym
16-18.10., WEJHEROWO
Kwalifikacje do Igrzysk Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn, Mecz: SZWECJA - POLSKA
17.10. lub 24.10., SZTOKHOLM (Szwecja)

listopad

Puchar Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
6-8.11, GLIWICE
Puchar Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym
20-22.11., CZĘSTOCHOWA
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa A
27-29.11., SZCZECIN
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących i MPN MASTERS w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
27-29.11., GDAŃSK

grudzień

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet
4-6.12., SZCZECIN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
18-20.12., NOWY TARG