Dziesiąta zmiana kalendarza imprez centralnych na rok 2020

Projekt nr 10
(Mogą być jeszcze kolejne zmiany)

marzec

XII. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących
7.03., WARSZAWA
Odwołane
Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
20-21.03., SPAŁA

kwiecień

Odwołane
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Biegach Przełajowych i Biegi na orientację
24-26.04., RACIBÓRZ

maj

Odwołane
13. Europejska Liga Mistrzów Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn
25-30.05., GOETEBORG (Szwecja)

czerwiec

Odwołane
Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszczącej
12-14.06., WARSZAWA

lipiec

Anulowane
Międzynarodowe Zawody Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
24-26.07., GDAŃSK

sierpień

Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn
21-23.08., SZCZECIN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Kobiet
28-30.08., WARSZAWA
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn
28-30.08., SULEJÓW/OLSZTYN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Pary Trójek w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
28-30.08., GDAŃSK

wrzesień

Anulowane
5. Mistrzostwa Europy Juniorów Głuchych w Lekkoatletyce
2-5.09., SAMORIN k. BRATYSŁAWY (Słowacja)
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie
4-6.09., PUCK​
Anulowane
Puchar Polski Niesłyszących w Żeglarstwie
4-6.09., PUCK
Kwalifikacje do Igrzysk Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn, Mecz: POLSKA - IRLANDIA
5.09., PRUSZKÓW
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów do lat 16 i do lat 19 i Seniorów w Lekkoatletyce
11-13.09., LUBLIN
Anulowane
2. Mistrzostwa Świata Głuchych w Żeglarstwie
12-19.09., PUCK
Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Grupa słabsza
18-20.09., RADOM
Turniej Jubileuszowy 20-lecia PKSN "TON"
25-27.09., POZNAŃ
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
25-27.09., POZNAŃ
4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Lekkoatletyce
28.09-3.10., RADOM

październik

Puchar Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn
2-4.10., GLIWICE
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat
9-11.10., GDAŃSK
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym
16-18.10., WEJHEROWO
Kwalifikacje do Igrzysk Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn, Mecz: SZWECJA - POLSKA
17.10. lub 24.10., SZTOKHOLM (Szwecja)

listopad

4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn
2-17.11., MOKPO (Korea)
Puchar Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
6-8.11, GLIWICE
Puchar Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym
20-22.11., CZĘSTOCHOWA
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa A
27-29.11., SZCZECIN
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących i MPN MASTERS w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
27-29.11., GDAŃSK

grudzień

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet
4-6.12., SZCZECIN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
18-20.12., NOWY TARG