Kalendarz imprez centralnych na rok 2020

styczeń

1. Puchar Europy Klubowy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim
23-25.01., NESSEL WANG (Niemcy)

luty

2. Puchar Europy Klubowy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim
13-15.02., ARE (Szwecja)
XII. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących
22.02., WARSZAWA
3. Puchar Europy Klubowy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim
28.02.-1.03., WEINEBENE (Austria)
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
28.02.-1.03., NOWY TARG

marzec

Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
6-7.03., SPAŁA

kwiecień

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
3-5.04., WARSZAWA
Puchar Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
3-5.04., GLIWICE
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Biegach Przełajowych i Biegi na orientację
24-26.04., RACIBÓRZ

maj

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Kobiet
8-10.05., --------
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat
8-10.05., GDAŃSK
Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Grupa słabsza
15-17.05., RADOM
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym
15-17.05., WEJHEROWO
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów do lat 16 i do lat 19 w Lekkoatletyce
22-24.05., POZNAŃ
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce
29-31.05., LUBLIN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie
29-31.05., PUCK

czerwiec

Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszczącej
5-7.06., LUBLIN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących Pary Trójek w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
19-21.06., --------
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn
19-21.06., SZCZECIN
Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn
26-28.06., SULEJÓW

lipiec

4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn
2-11.07., CHIANCIANO TERME (Włochy)
5. Mistrzostwa Europy Juniorów Głuchych w Lekkoatletyce
9-12.07., SAMORIN k. BRATYSŁAWY (Słowacja)
4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Lekkoatletyce
18-25.07., RADOM
Międzynarodowe Zawody Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
24-26.07., GDAŃSK

wrzesień

Puchar Polski Niesłyszących w Żeglarstwie
4-6.09., PUCK
4. Mistrzostwa Świata Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn
5-20.09., MOKRO-SI (Korea)
2. Mistrzostwa Świata Głuchych w Żeglarstwie
12-19.09., PUCK
Puchar Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn
25-27.09., GLIWICE
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
25-27.09., POZNAŃ

październik

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet
16-18.10., SZCZECIN
Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa A
23-25.10., SZCZECIN

listopad

Puchar Polski Niesłyszących MASTERS w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn
27-29.11., GDAŃSK