Trener i Zawodnicy byli na zgrupowaniu w Spale

W dniach 25.11-03.12.2019 roku odbyło się zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w Lekkoatletyce przed 4. Mistrzostwami Świata Głuchych „RADOM’2020”.

Nasz Trener Rafał Śliwka zadebiutował jako Trener Juniorów podczas zgrupowania kadry narodowej niesłyszących w Lekkoatletyce.

Czwórka naszych Zawodników: Martyna Boguszewicz, Karolina Jędrzejczyk, Daniel KowalikDamian Szyszkowski przebywała również na tym zgrupowaniu. Zgrupowanie zorganizowane przez Polski Związek Sporty Niesłyszących z siedzibą w Lublinie, dzięki dofinansowaniu z puli Ministerstwa Sportu i Turystyki, odbyło się w Centralnym Ośrodku Olimpijskim w Spale. Martyna, Karolina i Daniel trenowali pod czujnym okiem naszego Trenera Rafała Śliwkę, zaś Damian u trenera seniorów bloku płotkowego p. Dariusza Szymczuka. Wszyscy Ci wymienieni Zawodnicy są objęci szkoleniem kadry narodowej juniorów i seniorów na rok 2020, który zorganizował sztab szkoleniowy sekcji LA.

Wszyscy przygotowują się do najważniejszych zawodów rangi mistrzowskiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Najważniejszym celem naszych Zawodników Juniorów są V Mistrzostwa Europy Juniorów, które odbędą się w dniach 9-12.07.2020 roku w Samorin k/Bratysławy (Słowacja), tydzień później odbędą się Mistrzostwa Świata Niesłyszących w Radomiu w dniach 18-25 lipca 2020 roku.

Pierwszy start Zawodników Korony w 2020 roku odbędzie się w dniach 6-7 marca 2020 roku w Spale, gdzie odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce.

Podziękowania dla sponsora KIA POLMOTOR za użyczenie auta na wyjazd Zawodników KORONY na zgrupowanie w Spale. Jest nam niezmiernie miło i składamy wielkie podziękowanie za nieodzowne wsparcie!

Zawodnicy i Trener serdecznie pozdrawiają Wszystkich ze zgrupowania ze Spały!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze zgrupowania!

Skip to content