Intensywny przedłużony weekend pracowity dla Naszych Zawodników

Gdańsk, 9-10 listopada 2019 r. – Fundacja Natalii Partyki

Nasi Zawodnicy Karolina JędrzejczykDamian Szyszkowki w dniach 9-10 listopada 2019 roku byli w Gdańsku na dwudniowym warsztacie dla zawodników dyscyplin olimpijskich i paraolimpijskich. Warsztaty zorganizowane zostały przez Fundację Natalii Partyki. Młodzi Zawodnicy dowiedzieli się, jak w nowoczesny sposób rozwijać swoje talenty, zdobywać sponsorów i promować się w mediach społecznościowych oraz poznawali metodę TRE, czyli ćwiczenia uwalniające od napięć i traumy. Wzięli również udział w badaniu MindSonar. Z takiego badania korzystali, m.in. Natalia Partyka, Przemysław Saleta i Karol Bielecki. Warsztaty organizowane były dzięki wsparciu Internautów udzielonemu na platformie PolakPotrafi.

Brawa dla Karoliny i Damiana!

Szczecin, 11 listopada 2019 r. – Bieg Niepodłegłości 2019

Nasza Zawodniczka Małgorzata Koczorowska (nr startowy 273) przebiegła na 5 km w Biegu niepodległości wzdłuż szczecińskich bulwarów z czasem 00:26:09 (pomiar 1 – 00:12:48) i zajęła w kategorii OPEN 183 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej K50 zajęła 2 miejsce.

Brawa dla Małgosi!

Szczecin, 11 listopada 2019 r. – Bieg Niepodległości "Polak Mały 2019"

Nasza najmłodsza Zawodniczka Milena Śliwka (nr startowy 27, córka naszego Trenera, ma 5 lat) biegała w kategorii 200 m i z powodzeniem ukończyła bieg jako jedna z najszybszych.

Brawa dla Milenki!

Poznań, 11 listopada 2019 r. – Bieg Niepodległości „RunPoland 2019”

Nasz Zawodnik Tomasz Pick (Nr startowy 8626) wystartował w biegu na 10 km z czasem 00:41:58. Zajął 413 miejsce w kategorii OPEN (na uwaga!!! 11.617 osób, a Mężczyzn było 7.724 osób). W swojej kategorii wiekowej M40 zajął 105 miejsce, a wśród Mężczyzn zajął 396 miejsce. Po 5 km miał wynik: 00:21:27 (i był 481 w kategorii OPEN, na finiszu podbiegł szybciej o 68 osób!).

Brawa dla Tomasza!

Słupsk, 11 listopada 2019 r. – Słupski Bieg Niepodległości "2019"

Nasza Zawodniczka Karina Fruba (Nr startowy 84) wystartowała w biegu na 10 km z czasem 00:55:35 i zajęła w kategorii OPEN 352 miejsce, a w swojej kategorii K30 miała 38 miejsce. Wśród Kobiet zajęła 78 miejsce.

Brawa dla Kariny!

Goleniów, 11 listopada 2019 r. – XXXI Goleniowska Mila Niepodległości

Nasza Zawodniczka Agnieszka Brylska (Nr startowy 2211) wystartowała w biegu na Milę z czasem 00:10:27 i zajęła w kategorii OPEN 150 miejsce – a w swojej kategorii wiekowej K18-29 miała miejsce 20, a wśród Kobiet była 8.

Brawa dla Agnieszki!

Warszawa, 11 listopada 2019 r. – 31. Bieg Niepodległości

Nasza Zawodniczka Karolina Jakóbczak (Nr startowy 13987) wystartowała w biegu na 10 km z czasem 01:05:11 i zajęła w kategorii OPEN 15.191 miejsce, a w swojej kategorii K30 – zajęła 1.542 miejsce.