Piłkarze jadą do Lublina po Puchar

Piłkarze jadą do Lublina po Puchar

Piłkarze ze Szczecińskiego Klubu Sportowego Głuchych KORONA jadą na zawody na Puchar Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn, który odbędzie się w dniach 18-20 października 2019 roku w Lublinie.

W Pucharach wezmą udział 10 drużyn: BAGRY Kraków, CZARNA HAŃCZA Suwałki, KORONA Szczecin, ŁKSG Łódź, MAZOWSZE Warszawa, MIG Gliwice, RES-GEST Rzeszów, SPARTAN Lublin (Gospodarz i Zdobywca Pucharu Polski), ŚWIT Wrocław i TON Poznań.

W dn. 16 października 2019 r. odbyło się losowanie Pucharu Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn w lokalu Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w Lublinie.

Wyniki losowania:

  • Grupa A: Mazowsze Warszawa, Spartan Lublin, Czarna Hańcza Suwałki
  • Grupa B: Res-Gest Rzeszów, Bagry Kraków, Korona Szczecin
  • Grupa C: MIG Gliwice, ŁKSG Łódź, TON Poznań, Świt Wrocław

Termin

18 – 20 października 2019 roku

Miejsce

Hala sportowa Centrum Sportowo-Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego,
ul. Głęboka 31, 20-612 Lublin

Program

sobota
19 października 2019
8:00Oficjalne otwarcie
8:30MIG
Gliwice
ŚWIT
Wrocław
1:1 (1:0)
9:10ŁKSG
Łódź
TON
Poznań
1:1 (1:0)
9:50MAZOWSZE
Warszawa
CZARNA HAŃCZA
Suwałki
8:2 (3:0)
10:30RES-GEST
Rzeszów
KORONA
Szczecin
0:3 (0:1)
11:10ŚWIT
Wrocław
ŁKSG
Łódź
1:4 (0:1)
11:50TON
Poznań
MIG
Gliwice
2:1 (1:1)
12:30SPARTAN
Lublin
MAZOWSZE
Warszawa
3:1 (1:1)
13:10BAGRY
Kraków
RES-GEST
Rzeszów
1:5 (1:2)
13:50ŚWIT
Wrocław
-TON
Poznań
1:3 (1:0)
14:30 ŁKSG
Łódź
-MIG
Gliwice
7:1 (1:1)
15:10 CZARNA HAŃCZA
Suwałki
-SPARTAN
Lublin
1:3 (0:3)
15:50KORONA
Szczecin
-BAGRY
Kraków
0:0 (0:0)

Ćwierćfinały
16:45 ŁKSG
Łódź
-ŚWIT
Wrocław
5:1 (3:1)
17:30SPARTAN
Lublin
-MIG
Gliwice
1:0 (1:0)
18:15 TON
Poznań
-RES-GEST
Rzeszów
2:3 (1:3)
19:00KORONA
Szczecin
-MAZOWSZE
Warszawa
5:1 (2:0)

niedziela
20 października 2019

Półfinał
09:00 SPARTAN
Lublin
-KORONA
Szczecin
1:2
09:50ŁKSG
Łódź
-RES-GEST
Rzeszów
4:0

Mecz o 3 miejsce
11:00RES-GEST
Rzeszów
SPARTAN
Lublin
3:4

Finał
11:50ŁKSG
Łódź
KORONA
Szczecin
2:3
12:30Zakończenie zawodów

Skład drużyn KORONA:

  1. Mateusz Borucki (nr 14)
  2. Tomasz Jankowski (nr 4)
  3. Przemysław Hope (nr 2)
  4. Grzegorz Kalla (nr 19)
  5. Bartosz Kielich (nr 1) – bramkarz
  6. Mateusz Mientki (nr 1) – bramkarz
  7. Łukasz Radziwoń (nr 13)
  8. Karol Ryngwelski (nr 10)
  9. Robert Sałapatek (nr 7) – kapitan
  10. Damian Szyszkowski (nr 3)
  11. Rafał Śliwka (nr 9)

Kierownik:  Robert Sałapatek
Trener: Rafał Śliwka

Trzymamy kciuki!!!

Wspierają nas