Sukcesy naszych Zawodników

W miniony weekend nasi Zawodnicy KORONY Małgorzata Koczorowska, Agata Kosztowny i Damian Szyszkowski brali udział w różnych turniejach.

W piątek 14 czerwca 2019 roku w Szczecinku Damian Szyszkowski brał udział w konkurencji biegu przez płotki 400 m ppl i uzyskał czas 60,87. Jest to jego rekord życiowy, gdyż poprawił swój wynik o 3 sekundy.

Również w sobotę 15 czerwca 2019 roku w edycji Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego NCDC CUP odbywającego się w Szczecinie na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka Damian Szyszkowski wystartował w konkurencji 400 m i z 8 toru uzyskał wynik 54:58.

W sobotę 15 czerwca 2019 roku Agata Kosztowny pobiegła 10 km w Stargardzie w XIII Biegu Ulicznym  „O Błękitną Wstęgę” uzyskując czas 00:43:35 i zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

W niedzielę 16 czerwca 2019 roku Małgorzata Koczorowska brała udział w biegu na przełaj „PUM dla zdrowia – V edycja” w Szczecinie na 5 km i w czasie 28:33 zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej ustanawiając własny rekord życiowy.

A ponadto w Olecku na Mistrzostwach Polski Juniorów nasi Zawodnicy zdobyli 5 medali, o tym pisaliśmy na naszej stronie internetowej [Pierwszy dzień Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkoatletyce] i [Drugi dzień Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkoatletyce].

Ogromne gratulacje dla naszych Zawodników i trenera Rafała Śliwki.

Agata Kosztowny
Małgorzata Koczorowska

Skip to content