1. dzień – 1 stycznia 2019 roku

W 1. dniu pobytu w Stuttgarcie o godz. 15:20 w Hotelu Europe Kongresshotel odbyło się sprawdzanie dokumentów przez organizatorów DCL oraz skontrolowano zgodność listy zgłoszeń naszych Zawodniczek i oficjeli z naszymi paszportami. Wykonano również fotografie do identyfikatorów.

Po tym nasza drużyna udała się do miasta na obiad i nastąpił powrót do naszego miejsca zakwaterowania, gdzie dziewczyny odpoczywały przed jutrzejszymi 2 meczami.

Póżniej dwóch oficjeli – trener Rafał Śliwka i delegat Olgierd Koczorowski udali się ponownie do Hotelu Europe Kongresshotel na odprawę techniczną na godz. 18:00, gdzie omówiono cały harmonogram meczy oraz miejsca zawodów. Odebrali foldery informacyjne dotyczącego turnieju oraz identyfikatory. Na koniec oficjele wszystkich drużyn żeńskich i męskich pozowali do wspólnego zdjęcia pamiątkowego.

Do boju KORONA!