Sportowcy u Prezydenta Miasta Szczecina

W dniu 6 lipca 2018 roku o godz. 12:00 odbyło się spotkanie Naszych Zawodników SKSG „KORONA” Szczecin z Prezydentem Miasta Szczecina Piotrem Krzystkiem. Spotkanie odbyło się przy udziale tłumacza języka migowego Mai Kamińskiej-Kołoty. Ze strony Gminy Miasta Szczecina w spotkaniu uczestniczyli również Dyrektor Wydziału Sportu Krzysztof Kupis oraz Jacek Ciochoń. W skład delegacji SKSG „KORONA” brali udział: Monika Borysowska, Edyta Jaszewska, Karolina Jędrzejczyk, Daniel Jędzura, Justyna Kozyra, Piotr Lipski, Paweł Mazurkiewicz, Mateusz Mientki, Marek Miśków, Monika Miśków, Justyna Siwek, Rafał Śliwka.

O godz. 12:00 przybył Prezydent Miasta Szczecina Piotr Krzystek i przywitał nas, również wygłosił przemówienie i wyraził radość ze spotkania z naszymi Zawodnikami oraz rozdawał Zawodnikom dyplomy pamiątkowe i prezenty. W przemówieniu Prezydent pogratulował Zawodnikom sukcesów sportowych i rozwoju Klubu Sportowego, a przede wszystkim także zdobycia 23 medali w I półroczu 2018 roku. Przedstawialiśmy nasze osiągnięcia 2018 roku i pokazywaliśmy nasze medale. Z naszej strony ofiarowaliśmy Prezydentowi koszulę z logo KORONY oraz kubek.

Po oficjalnej części wszyscy usiedliśmy przy okrągłych stołach z poczęstunkiem i omawialiśmy problemy oraz sytuację naszego Klubu Sportowego. Poruszono m.in. problemy z niskimi dotacjami na nasz Klub Sportowy, sprawy stypendium i zrównanie ich z pełnosprawnymi Sportowcami. Spotkanie z przedstawicielami Wydziału Sportu umocniło nas w wierze, że przy kolejnych latach uda nam się uzyskać podobne jak do tej pory lub większe dotacje z Gminy Miasto Szczecin. Prezydent był zainteresowany naszą historią powstania oraz jakimi dyscyplinami sportu zajmujemy się oraz pytał o dalsze uczestnictwa w imprezach sportowych na najbliższy czas.

Nasza SKSG „KORONA” wpisała się w pamięć przedstawicieli Gminy Miasta Szczecin i mamy nadzieję, że spotkanie było bardzo owocne i z optymizmem patrzymy w przyszłość i rozwój naszego Klubu Sportowego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, fot. Monika Miśków:

Skip to content