7 medali na Halowych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce (2-3 marca 2018 r.)

W dniu 3 marca 2018 r. na hali Arena Toruń odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce.

Pierwsze medale Zawodników niedawno założonej sekcji lekkoatletycznej w historii SKSG “KORONA” Szczecin !!!

Złoto wywalczyła Zawodniczka w pchnięciu kulą – Marta Maciejewska.
Srebro wywalczyła Zawodniczka w biegu na 800 m –  Monika Borysowska – najstarsza zawodniczka LA.
Srebro wywalczyła Zawodniczka w biegu na 1500 m – Anita Krawczyk.
Srebro – sztafeta 4×200 m w składzie (Damian Szyszkowski, Rafał Zagajewski, Rafał Śliwka i Daniel Jędzura) – była bardzo zacięta walka, gdyż w tej konkurencji 10 drużyn startowało !!! Wygrała drużyna Spartan Lublin, a trzecie miejsce zajęła Mazowsze Warszawa.
Brązowy medal – Zawodniczka w biegu na 800 m – Anita Krawczyk.
Brązowy medal – Zawodniczka w skoku wzwyż – Karolina Jędrzejczyk.
Brązowy medal zdobył – Rafał Śliwka (z kontuzją i bólem kolana, również zabrakło jedynie 1 cm do srebrnego medalu).

III miejsce w drużynowej klasyfikacji punktowej w Halowych Mistrzostwach Polski Niesłyszących!!!