V edycja Biegu Mikołajowego, czyli 5 medali dla SKSG “KORONA”

W niedzielę 3 grudnia 2017 rok odbyła się V edycja Biegu Mikołajowego w Policach.

W kategorii nordic walking wystartowała nasza Zawodniczka Monika Miśków.

W kolejnej edycji Biegu Mikołajowego po raz kolejny w trakcie naszego sportowego święta odbył się bieg osób niepełnosprawnych, w tym roku w szczególności dedykowany dla osób głuchych i niedosłyszących. Bieg odbył się pod specjalnym patronatem sponsora DGS. Każdy zapisany Zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz miał możliwość skorzystania z posiłku regeneracyjnego. Ponadto najszybsi Zawodnicy i Zawodniczki (1-3) nagrodzeni zostali statuetkami.

5. Damian Szyszkowski (UKS “Wiosło)

Zaznaczyć należy fakt, że wszyscy uczestnicy biegu są podopiecznymi trenera Rafała Śliwki.

Nasza Zawodniczka Monika Miśków (numer startowy 1268) zajęła 98 miejsce (wynik: 00:43:27) w nordic walking wśród kobiet (na 229), zaś wśród Wszystkich uczestników 5 km nordic walking zajęła 127 miejsce na 277 Uczestników.

W kategorii biegu na 200 metrów Kobiet I miejsce zajęła Edyta Jaszewska, zaś II miejsce zajęła Monika Bzdręga.

W kategorii biegu na 200 metrów Mężczyzn I miejsce zajął Damian Szyszkowski, zaś II miejsce zajął Jakub Jackiewicz, a trzecie miejsce Mateusz Chrobot. IV miejsce przypadło Pawłowi Mazurkiewiczowi, a V miejsce Adamowi Borkowi.