Mamy 4 medale w Narciarstwie Alpejskim, w tym 2 Złote Medale

Aktualizacja 20.12.2017 r.

Z radością informujemy,
że uzyskaliśmy 2 Złote Medale, Srebrny Medal i Brązowy Medal
w MPN w Narciarstwie Alpejskim.


SLALOM GIGANT

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Gigant Kobiet (OPEN):

  1. Irena Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:33.29, II przejazd: 00:32.60 – ogółem: 1:05.89)
  2. Katarzyna Bakun (REYMAN Kraków) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:34.92, II przejazd: 00:34.27 – ogółem: 1:09.19)
  3. Oliwia Doszuta (CZARNA HAŃCZA Suwałki) – Brąz
    (I przejazd: 00:36.12, II przejazd: 00:34.88 – ogółem: 1:11.00)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Gigant Kobiet (JUNIOREK – DO LAT 16):

  1. Oliwia Doszuta (CZARNA HAŃCZA Suwałki) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:36.12, II przejazd: 00:34.88 – ogółem: 1:11.00)
  2. Paulina Prusik (IG Warszawa) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:36:93, II przejazd: 00:36.59 – ogółem: 1:13.52)
  3.  Magdalena Łaś (RES GEST Rzeszów) – Brąz
    (I przejazd: 00:42.90, II przejazd: 00:38.74 – ogółem: 1:21.64)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Gigant Kobiet (OLDBOJEK – OD LAT 30):

  1. Irena Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:33.29, II przejazd: 00:32.60 – ogółem: 1:05.89)
  2. Katarzyna Bakun (REYMAN Kraków) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:34.92, II przejazd: 00:34.27 – ogółem: 1:09.19)
  3. Małgorzata Ciomer (WARS Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:36.40, II przejazd: 00:35.66 – ogółem: 1:12.06)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Gigant Mężczyzn (OPEN):

  1. Mirosław Jurek (ŚWIT Wrocław) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:27.47, II przejazd: 00:26.95 – ogółem: 0:54.42)
  2. Marek Toruński (KORONA Szczecin) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:28.35, II przejazd: 00:27.24 – ogółem: 0:55.59)
  3. Dawid Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Brąz
    (I przejazd:00:29.26 , II przejazd: 00:28.35 – ogółem: 0:57.61)
  4. Robert Bogucki (REYMAN Kraków) – IV miejsce
    (I przejazd: 00:29.62, II przejazd: 00:28.73 – ogółem: 0:58.35)
  5. Rafał Nowicki (RES-GEST Rzeszów) – V miejsce
    (I przejazd: 00:30.00, II przejazd: 00:29.28 – ogółem: 0:59.28)
  6. Szymon Mazurek (MAZOWSZE Warszawa) – VI miejsce
    (I przejazd:00:30.21 , II przejazd: 00:30.04 – ogółem: 1:00.25)
  7. Tomasz Gumiński (WARS Warszawa) – VII miejsce
    (I przejazd: 00:30.99, II przejazd: 00:30.41 – ogółem: 1:01.40)
  8. Piotr Lipski (KORONA Szczecin) – VIII miejsce
    (I przejazd:00:31.20 , II przejazd: 00:31.75 – ogółem: 1:02.95)

 

 

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Gigant Mężczyzn (JUNIORÓW – DO LAT 16):

  1. Dawid Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:29.26, II przejazd: 00:28.35 – ogółem: 0:57.61)
  2. Antoni Nowicki (RES-GEST Rzeszów) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:32.64, II przejazd: 00:32.59 – ogółem: 1:05.23)
  3. Maciej Mazurek (MAZOWSZE Warszawa) – Brąz
    (I przejazd:00:36.82 , II przejazd: 00:35.44 – ogółem: 1:12.26)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Gigant Mężczyzn (OLDBOJÓW – OD LAT 35):

  1. Robert Bogucki (REYMAN Kraków) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:29.62, II przejazd: 00:28.73 – ogółem 0.58:28)
  2. Rafał Nowicki (RES-GEST Rzeszów) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:30.00, II przejazd: 00:29.28 – ogółem 0:59:28)
  3. Szymon Mazurek (MAZOWSZE Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:30.21, II przejazd: 00:30.04 – ogółem 1:00.25)

SLALOM

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Kobiet (OPEN):

  1. Irena Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:50.28, II przejazd: 00:49.51 – ogółem: 1:39.79)
  2. Katarzyna Bakun (REYMAN Kraków) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:53.70, II przejazd: 00:53.19 – ogółem: 1:46.89)
  3. Małgorzata Ciomer (WARS Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:52.28, II przejazd: 00:55.29 – ogółem: 1:47.57)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Kobiet (JUNIOREK – DO LAT 16):

  1. Oliwia Doszuta (CZARNA HAŃCZA Suwałki) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:55.23, II przejazd: 00:58.65 – ogółem: 1:53.88)
  2. Natalia Pacyga (RES-GEST Rzeszów) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:59.21, II przejazd: 00:58.27 – ogółem: 1:57.48)
  3. Magdalena Łaś (RES-GEST Rzeszów – Brąz
    (I przejazd: 01:01.87, II przejazd: 00:59.96 – ogółem: 2:01.83)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom Kobiet (OLDBOJEK – OD LAT 30):

  1. Irena Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:50.28, II przejazd: 00:49.51 – ogółem: 1:39.79)
  2. Katarzyna Bakun (REYMAN Kraków) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:53.70, II przejazd: 00:53.19 – ogółem: 1:46.89)
  3. Małgorzata Ciomer (WARS Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:52.28, II przejazd: 00:55.29 – ogółem: 1:47.57)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom  Mężczyzn (OPEN):

  1. Marek Toruński (KORONA Szczecin) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:32.64, II przejazd: 00:33.42 – ogółem: 1.06:06)
  2. Mirosław Jurek (ŚWIT Wrocław) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:36.99, II przejazd: 00:37.74 – ogółem: 1:14:73)
  3. Piotr Lipski (KORONA Szczecin) – Brąz
    (I przejazd: 00:38.38, II przejazd: 00:38.37 – ogółem: 1:16.75)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom  Mężczyzn (JUNIORZY – DO LAT 16):

  1. Antoni Nowicki (RES-GEST Rzeszów) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:48.54, II przejazd: 00:49.27 – ogółem: 1.37:81)
  2. Maciej Mazurek (MAZOWSZE Warszawa) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 01:10.34, II przejazd: 01:08.01 – ogółem: 1:51:40)
  3. Filip Włodarski (MAZOWSZE Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:58.63, II przejazd: 00:58.59 – ogółem: 1:57.22)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Slalom  Mężczyzn (OLDBOJE – OD LAT 35):

  1. Robert Bogucki (REYMAN Kraków) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:42.04, II przejazd: 00:43.87 – ogółem: 1.25:91)
  2. Marek Ściborski (REYMAN Kraków) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:44.91, II przejazd: 00:45.12 – ogółem: 1:30:03)
  3. Tomasz Gumiński (WARS Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:49.04, II przejazd: 00:49.29 – ogółem: 1:38.33)

KOMBINACJA ALPEJSKA

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Kombinacja Alpejska Kobiet (OPEN):

  1. Irena Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:32.60, II przejazd: 00:49.51 – ogółem: 01.22:11)
  2. Katarzyna Bakun (REYMAN Kraków) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:34.27, II przejazd: 00:53.19 – ogółem: 1:27:46)
  3. Małgorzata Ciomer (WARS Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:35.66, II przejazd: 00:52.28 – ogółem: 1:27.94)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Kombinacja Alpejska Kobiet (JUNIOREK – DO LAT 16):

  1. Oliwia Doszuta (CZARNA HAŃCZA Suwałki) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:34.88, II przejazd: 00:58.65 – ogółem: 1:30.11)
  2. Magdalena Łaś (RES-GEST Rzeszów) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:38.74, II przejazd: 00:59.96 – ogółem: 1:38.70)
  3. Natalia Pacyga (RES-GEST Rzeszów) – Brąz
    (I przejazd: 00:40.89, II przejazd: 00:58.27 – ogółem: 1:39.16)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Kombinacja Alpejska Kobiet (OLDBOJEK – OD LAT 30):

  1. Irena Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:32.60, II przejazd: 00:49.51 – ogółem: 01.22:11)
  2. Katarzyna Bakun (REYMAN Kraków) – Wicemistrzyni Polski
    (I przejazd: 00:34.27, II przejazd: 00:53.19 – ogółem: 1:27:46)
  3. Małgorzata Ciomer (WARS Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:35.66, II przejazd: 00:52.28 – ogółem: 1:27.94)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Kombinacja Alpejska Mężczyzn (OPEN):

  1. Marek Toruński (KORONA Szczecin) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:27.24, II przejazd: 00:32.64 – ogółem: 00.59:88)
  2. Mirosław Jurek (ŚWIT Wrocław) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:26.95, II przejazd: 00:36.99 – ogółem: 1:03:94)
  3. Dawid Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Brąz
    (I przejazd: 00:28.35, II przejazd: 00:35.76 – ogółem: 1:04.11)
  4. Piotr Lipski (KORONA Szczecin) – IV miejsce
    (I przejazd: 00:31.20, II przejazd: 00:38.37 – ogółem: 1:09.57)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Kombinacja Alpejska Mężczyzn (JUNIORZY DO LAT 16):

  1. Dawid Babiarz (RES-GEST Rzeszów) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:28.35, II przejazd: 00:35.76 – ogółem: 1:04.11)
  2. Antoni Nowicki (RES-GEST Rzeszów) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:32.59, II przejazd: 00:48.54 – ogółem: 1:21.13)
  3. Maciej Mazurek (MAZOWSZE Warszawa) – Brąz
    (I przejazd: 00:35.44, II przejazd: 00:54.87 – ogółem: 1:30.31)

Wyniki MPN w Narciarstwie Alpejskim – Kombinacja Alpejska Mężczyzn (OLDBOJÓW – OD LAT 35):

  1. Robert Bogucki (REYMAN Kraków) – Mistrz Polski
    (I przejazd: 00:28.73, II przejazd: 00:42.04 – ogółem: 1.10:77)
  2. Rafał Nowicki (RES-GEST Rzeszów) – Wicemistrz Polski
    (I przejazd: 00:29.28, II przejazd: 00:45.87 – ogółem: 1:15:15)
  3. Marek Ściborski (REYMAN Kraków) – Brąz
    (I przejazd: 00:31.41, II przejazd: 00:44.91 – ogółem: 1:16.32)

Sukcesy SKSG „KORONA” Szczecin:

W kategorii Slalom Gigant MężczyznMarek Toruński został Wicemistrzem Polski
Piotr Lipski zdobył VIII miejsce
W kategorii Slalom MężczyznMarek Toruński został Mistrzem Polski
Piotr Lipski zdobył III miejsce
W kategorii Kombinacja Alpejska MężczyznMarek Toruński został Mistrzem Polski
Piotr Lipski zdobył IV miejsce

Brawa dla naszych Koroniarzy !!!

 

Foto: Jarosław Janiec – Prezes Zarządu PZSN, Piotr Lipski – SKSG “KORONA” Szczecin

Opracował: Zarząd SKSG “KORONA” Szczecin