Nasza Zawodniczka SKSG “Korona” strzeliła 2 gole dla Polski!!!

Z przyjemnością informuję, że Nasza Zawodniczka Justyna Siwek strzeliła 2 gole podczas meczu Polska – Wielka Brytania. Mecz zakończył się remisem 2:2 (1:1).

Krótko opis meczu Polska – Wielka Brytania 2:2 (1:1)

Bramki : 45+4 min. Siwek i 61 min Siwek strzeliła z rzutu karnego.

Mecz był pełen emocji i dwie drużyny zawzięcie walczyły między sobą i niestety w trakcie meczu Julia Kopińska doznała kontuzji po faulu Angielki (trafiła do szpitala i już nie zagra w Mistrzostwach). Nasze dziewczynki dostały dwie czerwone kartki: w 57 min. Kaczmarczyk Joanna za zagranie ręką oraz w 90 min Kaczmarczyk Marta za faul i drugą żółtą kartkę. Nasze Zawodniczki ostatecznie zagrały w “dziewiątkę” i mimo to zdobyły 1 punkt dla Polski. W piątek 24 czerwca Polska będzie grała z Turcją o godz. 16:00

Można obejrzeć mecz na: http://www.2016deafworldcup.com/en/

Skip to content