Konferencja Prasowa SKSG KORONA pod hasłem „ONE TEAM ONE WIN”

W dniu 5 czerwca 2019 roku o godz. 10:00 w siedzibie KIA Polmotor (przy Rondzie Hakena w Szczecinie) odbyła się Konferencja Prasowa SKSG KORONA dotycząca Mistrzostw Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca 2019 roku. Konferencja była połączona z podpisaniem współpracy między SKSG KORONA a Grupą KIA Polmotor. Podczas Konferencji przekazano komplet strojów sportowych wraz z plecakami, workami dla naszych lekkoatletów, piłkarek nożnych oraz dla sekcji narciarstwa alpejskiego. Umowę o współpracy podpisał ze strony Grupy KIA Polmotor Dyrektor ds. handlowo-administracyjnych Konrad Kijak a ze strony SKSG KORONA Prezes Zarządu Marek Miśków.

Podczas oficjalnego spotkania Dyrektor Konrad Kijak przedstawił nam jedyne hasło tej współpracy dla naszego Klubu „ONE TEAM ONE WIN”, życząc nam samych najlepszych sukcesów we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Po podpisaniu Umowy był oficjalny, uroczysty bankiet. W konferencji brali udział przedstawiciele ds. marketingu Grupy KIA Polmotor, ze strony SKSG KORONY Trener Rafał Śliwka wraz z Zawodnikami wymienionych sekcji sportowej. Byli też dziennikarze z media takich jak: Radio ESKA, Kurier Szczeciński, Głos Szczeciński, Nasze Miasto Szczecin.

Zawodnicy z sekcji lekkoatletycznych, piłki nożnej Kobiet i narciarstwa alpejskiego będą godnie reprezentowali Grupę KIA Polmotor podczas uczestnictwa w zawodach oraz na treningach.

W najbliższym czasie, tj. w dniach 22-23 czerwca 2019 roku odbędą się Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym (przy ul. Litewskiej 20), gdzie Nasi Zawodnicy zaprezentują się w nowych strojach sportowych. [link]

Współpraca z Grupą KIA Polmotor rozpoczęła się dużo wcześniej, gdzie dzięki ich wsparciu nasze Zawodniczki piłki nożnej miały umożliwiony wyjazd do Stuttgartu na Ligę Mistrzów Niesłyszących w Futsalu Kobiet. Nasze Szczecinianki wywalczyły wysokie 5. miejsce, a także otrzymały Puchar Fair Play. Informacje z tych zmagań można zobaczyć [tutaj].

Pisali o nas w mediach:

SKSG KORONA © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Skip to content